ЖК "Palladium" у місті Бровари

Житловий комплекс «Palladium» один з небагатьох комплексів в місті Бровари, який будується у центрі облаштованого кварталу, де є майже все, що потрібно сучасній людині.

  1. Поблизу житлового комплексу «Palladium» знаходиться ринок, продуктові супермаркети, а також один з найбільших торговельно-розважальних комплексів у Київській області ТРЦ «Термінал», де кожен знайде собі розваги до вподоби від шопінгу до аквапарку.
  2. Зовсім поруч розташовані дитячий садочок та загальноосвітня школа №10. Батькам не знадобиться переводити дітей через дороги або великі магістралі. ЖК «Palladium» звільнить Вас від хвилювання за Ваших діток, котрі самі йдуть додому зі школи.
  3. Центр розвитку дитини, розташований прямо у дворі ЖК «Palladium», – це ще одна вагома складова житлового комплексу. В проекті дитячого закладу загальною площею 840,08 кв. м передбачені приміщення для різноманітних гуртків (театральної майстерності, фотомистецтва, фітодизайну та флористики, дитячого телебачення, прикладного мистецтва, пісочної анімації, образотворчого мистецтва тощо), дві зали для занять хореографією, музична зала. Діти зможуть проводити там свій вільний час з користю для свого розвитку, а батьки радіти їхніми успіхам.
  4. Заклади соціальної та банківської сфери, поштового зв’язку та магазини для активного відпочинку та господарських потреб – все це зовсім поруч від ЖК «Palladium».
  5. Чудова транспортна розв'язка також допоможе Вам з легкістю доїхати в будь який куточок міста Бровари, а також не менш швидко дістатися до Києва.
  6. Чудовий настрій та гарний відпочинок Вам гарантуватимуть чисте повітря і гарна природа соснового лісу, що знаходиться неподалік ЖК «Palladium».

Переваги житлового комплексу "Palladium":

Житловий комплекс "Palladium" — це ідеальне місце для комфортного життя


Характеристики ЖК "Палладіум":

Територія забудови 1,15 га
Висота поверхів 2,7м
Кількість житлових будівель 5
Кількість поверхів 4 будинки 16 поверхів
1 будинок 14 поверхів
Тип конструкції монолітно-каркасний
Фундамент свайний із бурозаливних свай
Зовнішні стіни газобетон 300мм
Внутрішні стіни червона цегла
Перекриття монолітні залізобетонні товщиною 300мм
Вентканали збірні залізобетонні
Пілони монолітні залізобетонні
Сходові клітини збірна залізобетонна
Фасад будинку мінераловатний утеплювач з декоративною штукатуркою
Вікна металопластикові вікна з двокамерними пакетами
Двері вхідні металічні
Водопостачання централізоване міське
Опалення централізоване міське
Ліфти 1 пасажирський та 1 вантажопасажирській в кожному будинку

Закінчення будівництва житлового комплексу "Palladium": грудень 2015 року

2015. Паладіум буд. Житловий комплекс в Броварах
тел. 044 585 585 7