RU UA
02.09.2016

 

Створення «Алеї Кохання» в Броварах при підтримці забудовника ЖК «Palladium» будівельної компанії ТОВ «ВКК «Укрбудінвест-2000»

Сквери, алеї і парки, як громадські місця - невід'ємні складові будь-якого сучасного міста. Невеликі, але активно зростаючі міста часто зіштовхуються з проблемою браку упорядкованих громадських територій. Таких місць відпочинку або немає, або вони прийшли в занепад. У Броварах серед таких занедбаних ділянок виявилася алея по вулиці Короленка. Реалізація нового проекту проходить в рамках тісної співпраці та спонсорської підтримки будівельної компанії ТОВ «ВКК« Укрбудінвест-2000» - ЖК «Palladium» з органами місцевого самоврядування та мером міста Бровари Сапожко Ігорем Володимировичем.

Реконструкція Алеї відбувається в декілька етапів. Вже затверджений фінальний проект з урахуванням всіх деталей: від побажань місцевих жителів та затвердження спільного дизайнерського стилю, до розміщення урн і їх кількості. Алею оточують житлові будинки, в тому числі Житловий Комплекс «Palladium», дитячий садок, школа, а також рядом розташована торгівельна зона. Врахувати всі нюанси такого розташування стало одним із пріоритетних завдань проектувальників.

Стартом робіт в червні-липні 2016 року стало очищення території від незаконних приватних об'єктів, прибирання та підготовка ділянки до будівельних робіт.

Презентація та офіційне відкриття «Алеї Кохання» заплановано на жовтень 2016 року.

«Алея Кохання - новий проект благоустрою міста. Нам сподобалася ідея одразу ж! Реалізація подібних проектів, метою яких є надання жителям міста нових і унікальних об'єктів інфраструктури, для нас дуже вагомо і цікаво.  
З професійної точки зору будівельника, проект реконструкції «Алеї Кохання» виглядає дуже привабливо - європейський підхід проектування, врахування всіх побажань місцевих жителів з різноманітним ландшафтом і зонами відпочинку», - зазначає генеральний директор ТОВ «ВКК «Укрбудінвест-2000» Сергій Гармашев.

Із зразками затверджених лавок та урн можна ознайомитися нижче:Новини житлового комплексу

Додані фотографії ЖК Палладіум станом на 1 Жовтня 2016 р.
Акція вересня
Створення «Алеї Кохання» за підтримки ЖК «Palladium»

Контактна інформація

Відділ продаж "Palladium"

Київска область, м. Бровари,
ул. Короленка, буд. 74, оф. 95

Телефон відділа продаж:
+38

Адреса ЖК "Palladium"

м. Бровари, вул. Симона Петлюри (Черняховского), 21-в

Графік роботи

Понеділок — п'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 18:30
Неділя: 9:00 - 18:30

Замовити консультацію
Заповніть форму нижче і натисніть кнопку "Відправити"
Зачинити вікно
Замовити перегляд
Заповніть форму нижче і натисніть кнопку "Відправити"
Зачинити вікно