RU UA
15.06.2017

8 червня 2017р. відбулося урочисте відкриття Житлового Комплексу «Палладіум»! В рамках даної події пройшов День Відкритих дверей закритої території Комплексу, а також дитячий концерт приурочений до відкриття нової будівлі Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» - заклад, який організовує позашкільний навчально-виховний процес і знаходиться на території ЖК «Palladium».

План свята включав урочисту концертну програму з виступом дитячих колективів, а також символічне, але значуще урочисте вручення ключа від Генерального директора будівельної компанії ТОВ «Укрбудінвест-2000» забудовника ЖК «Palladium» Гармашева С.С. учням ДЕНЦ «Камелія».

На час свята закрита територія Житлового Комплексу була відкрита для всіх гостей свята, а також жителів м Бровари. Представники будівельної компанії забудовника підготували дитячі розваги, в тому числі частування солодкою ватою, а також батут.

На свято завітали: Секретар Броварської міської адміністрації Бабич П., директор національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України Вербицький В., заступник директора Департаменту освіти і науки Київської області Осипенко Ж. та інші представники міської адміністрації.

З повагою, команда ЖК «Palladium».

Новини

Дитяче свято в рамках відкриття Житлового Комплексу «Палладіум»
Підключення електропостачання
Додані фотографії ЖК Палладіум станом на 17 Травня 2017р.

Контактна інформація

Відділ продаж "Palladium"

Київска область, м. Бровари,
ул. Короленка, буд. 74, оф. 95

Телефон відділа продаж:
+38

Адреса ЖК "Palladium"

м. Бровари, вул. Симона Петлюри (Черняховского), 21-в

Графік роботи

Понеділок — субота: 10:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 18:00

Замовити консультацію
Заповніть форму нижче і натисніть кнопку "Відправити"
Зачинити вікно
Замовити перегляд
Заповніть форму нижче і натисніть кнопку "Відправити"
Зачинити вікно